Tapicer Lublin

Tapicer Lublin

Odnawianie i tapicerowanie starych mebli to nasza pasja. Jeśli szukasz tapicera w Lublinie, który nie tylko wymieni stare obicie tapicerskie, ale także odnowi i naprawi twój stary mebel, to idealnie trafiłeś! Każdy mebel, który trafia do naszej pracowni, jest dokładnie sprawdzany – ściągamy starą tapicerkę i dokładnie przyglądamy się konstrukcji. Wymieniamy stare i wyeksploatowane okucia oraz wzmacniamy stelaż. W razie konieczności uzupełniamy także ubytki, rysy oraz pęknięcia. Przywracamy meblom dawną świetność i dajemy gwarancję, że posłużą jeszcze przez wiele lat!

Usługi tapicerskie Lublin

Stare meble znane są z wysokiej jakości wykonania – często wystarczy drobna zmiana w postaci nowej tapicerki, aby meble zyskały nowocześniejszy wygląd i stały się wygodniejsze. Dzięki renowacji starych mebli możesz uniknąć zbędnych wydatków na zakup nowego wyposażenia. Jest to zatem działanie ekologiczne i ekonomiczne – zamiast wyrzucać meble na wysypisko, lepiej je odnowić i przywrócić im dawną świetność!

Zajmujemy się zarówno meblami zabytkowymi, jak i sprzętami z czasów PRL – możemy całkowicie odmienić ich wygląd i sprawić, że będą wyglądać nieco bardziej nowocześnie lub zachować ich pierwotny urok. Do wyboru mamy obszerny katalog tkanin meblowych, które występują w różnych wzorach, kolorach, grubościach i fakturach, a więc możemy dobrać odpowiedni materiał do każdego mebla. Świadczymy usługi tapicerskie w województwie lubelskim i podkarpackim – jeśli zatem szukasz tapicera w Rzeszowie lub Lublinie, to zachęcamy do kontaktu!

Tapicer samochodowy Lublin

Tapicerka w twoim samochodzie nie wygląda najlepiej, a pokrowce samochodowe nie zdają egzaminu? Oddaj samochód w ręce profesjonalistów i sprawdź, co tapicer samochodowy w Lublinie może zrobić z wnętrzem twojego pojazdu! Wymieniamy stare i zużyte tkaniny tapicerskie, a więc dziury i przetarcia to żaden problem. W razie potrzeby montujemy nową podsufitkę i wykładzinę na podłodze oraz tapicerujemy boki. Wykorzystujemy najlepsze jakościowo akcesoria do tapicerowania. Efekt? Piękne wnętrze bez plam, dziur i przetarć!

Tapicerstwo samochodowe Lublin

Tapicerstwo to nasza pasja! Od wielu lat specjalizujemy się w tapicerowaniu wnętrz samochodów osobowych, ciężarowych, busów i autobusów oraz pojazdów specjalistycznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i po dokładnych oględzinach wnętrza dobieramy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Jeśli trzeba, to wymienimy wykładzinę podłogową i obijemy boki oraz zamontujemy nowe kotarki i zasłonki. Zajmujemy się także obijaniem kabin sypialnianych w kabinach ciężarowych. Nowa tapicerka nie tylko wpływa na estetykę wnętrza pojazdów, ale także decyduje o komforcie użytkowania – wnętrze staje się cichsze, bardziej przytulne i cieplejsze.

Korzystamy wyłącznie z tkanin tapicerskich o wysokiej odporności na przetarcia i rozdarcia, które charakteryzują się niską podatnością na zabrudzenia oraz łatwością w pielęgnacji i czyszczeniu. Są to materiały stworzone do intensywnej eksploatacji, a więc wnętrze twojego samochodu zachowa nienaganny wygląd pomimo upływu lat. Nie czekaj — już dziś umów się na wizytę u tapicera samochodowego i sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić!