Tapicer Tarnobrzeg

Tapicer Tarnobrzeg

Masz stare meble do renowacji lub obicia? Tapicer w Tarnobrzegu zajmuje się odnawianiem mebli i wymianą tapicerki. Nasza oferta kierowana jest do klientów z całego województwa i nie tylko. Prowadzimy także sklep a tkaninami tapicerskimi i artykułami do tapicerowania w Stalowej Woli. Korzystamy wyłącznie z najlepszych gatunkowo obić tapicerskich i akcesoriów – gwarantujemy jakość w atrakcyjnej cenie!

Zajmujemy się odnawianiem mebli zabytkowych oraz mebli z poprzednich dekad, a także naprawami współczesnych sprzętów. Tapicerujemy sofy, stare wersalki, narożniki, fotele i krzesła oraz odnawiamy szafy, komody, witryny i wiele innych mebli. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się zachować unikalny charakter mebla.

Usługi tapicerskie Tarnobrzeg

Jeśli twoje stare meble wymagają remontu, to oddaje je do tapicera! Wymienimy nie tylko obicie tapicerskie, ale także wzmocnimy konstrukcje mebla i naprawimy wszelkie defekty w konstrukcji. W naszym asortymencie dostępny jest obszerny wybór obić tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. Wykorzystujemy skaje, żakardy, plusze, welury i wiele innych mocnych tkanin do tapicerowania.

Odnowione meble odzyskują swoją dawną świetność i funkcjonalność – znamy dawne techniki tapicerowania i produkcji mebli oraz potrafimy je wykorzystać w codziennej pracy. Na życzenie klienta możemy całkowicie odmienić wygląd mebla i nadać mu nieco nowoczesnego charakteru lub wydobyć jego dawne piękno. Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm, jak i osób indywidualnych, Jeśli zatem szukasz tapicera w Rzeszowie lub okolicach to świetnie trafiłeś — odnawianie starych mebli to nasza pasja!

Tapicer samochodowy Tarnobrzeg

Chcesz odnowić wnętrze swojego samochodu? Nie wiesz, jak naprawić przetarte fotele samochodowe lub odpadające obicia tapicerskie? Oddaj swój pojazd w ręce fachowców! Tapicer samochodowy w Tarnobrzegu wymieni obicie na fotelach oraz założy nową tapicerkę na podsufitce i na drzwiach. Zajmujemy się nie tylko pojazdami osobowymi – na koncie mamy wiele zrealizowanych zleceń na wymianę tapicerki w busach, autobusach i samochodach ciężarowych oraz pojazdach specjalistycznych.

Możemy całkowicie odmienić wnętrze twojego samochodu – nasi klienci mają do dyspozycji obszerny katalog tkanin tapicerskich. Nowe obicie możemy dopasować do dotychczasowego lub zastosować zupełnie inną kolorystykę. Wykorzystujemy wyłącznie materiały o wysokiej odporności na przecieranie i przedarcia oraz niepodatne na filcowanie, dzięki czemu wnętrze twojego pojazdu na długo zachowa nienaganny wygląd. Oferowane tkaniny obiciowe są odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu czystości.

Tapicerowanie wnętrz samochodów osobowych, ciężarowych, busów i autobusów

Tapicerowanie samochodów to nasza specjalność. Odnawiamy nie tylko wnętrza samochodów osobowych, ale także pojazdów ciężarowych i specjalistycznych. Wykonujemy kabiny sypialniane dla kierowców oraz obicia wnętrz pojazdów specjalistycznych, na przykład dostosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych. Odnawiamy busy i autobusy – montujemy nowe wykładziny dywanowe oraz kotarki i zasłony. Dzięki nowym obciom tapicerskim wnętrze pojazdu nie tylko lepiej się prezentuje, ale także staje się cichsze, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa.