Tapicer Sandomierz

Tapicer Sandomierz

Zajmujemy się tapicerowaniem i renowacją starych mebli. Tapicer w Sandomierzu odnowi twoje meble i przywróci im dawną świetność. Na koncie mamy wiele zrealizowanych zleceń z zakresu renowacji mebli zabytkowych oraz takich, które pamiętają epokę PRL. Stare meble doceniane są ze względu na solidność wykonania i niedoścignioną wręcz wytrzymałość, dlatego do naszej pracowni zgłaszają się nie tylko pasjonaci antyków, ale także osoby, które nie chcą się rozstawać z wysłużonymi, ale wciąż dobrymi meblami.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się dobierać najlepsze dla naszych klientów rozwiązania. Wymieniamy obicia tapicerskie oraz wypełnienia siedzisk i oparć, dzięki czemu odnowione sofy, wersalki, narożniki i fotele nie tylko odzyskują swój dawny urok, ale także stają się wygodne w użytkowaniu. Korzystamy z materiałów obiciowych i akcesoriów do tapicerowania najwyższej jakości – odnowione przez nas meble na długo zachowują nienaganny wygląd.

Usługi tapicerskie Sandomierz

Renowacja mebli nie kończy się wyłącznie na wymianie tapicerki – każdy mebel dokładnie sprawdzamy i w razie konieczności dokonujemy niezbędnych napraw. Wzmacniamy konstrukcje, wymieniamy wyeksploatowane elementy i okucia oraz uzupełniamy rysy, pęknięcia i ubytki w drewnie. Możemy całkowicie odmienić wygląd mebla lub zachować jego pierwotny charakter i podkreślić zabytkowy wygląd.

Odnawiamy szafy, komody, biurka, konsole i wiele innych mebli z poprzednich dekad. Usuwamy stare powłoki lakiernicze, szlifujemy drewno, szpachlujemy ubytki i nakładamy świeżą warstwę wosku, lakieru lub farby. Możemy zmienić kolorystykę mebla lub podkreślić naturalną fakturę drewna, w zależności od oczekiwań klienta. Jeśli szukasz tapicera w Lublinie, Rzeszowie lub w okolicach, to zgłoś się do naszej pracowni! Prowadzimy także sklep z tkaninami i artykułami tapicerskimi w Stalowej Woli.

Tapicer samochodowy Sandomierz

Wnętrze twojego samochodu nie wygląda najlepiej? Nieustannie kupujesz nowe pokrowce, które notorycznie się przecierają? To znaj, że już czas oddać swój samochód w ręce tapicera samochodowego w Sandomierzu – wymienimy podartą tapicerkę na fotelach i naprawimy obicia na podsufitce i bokach. Mamy obszerny wybór tkanin tapicerskich o różnych wzorach i kolorach, a więc możemy całkowicie odmienić wnętrze twojego pojazdu lub dopasować nową tapicerkę do dotychczasowej.

Tapicerstwo samochodowe Sandomierz

Przyjmujemy zlecenia nie tylko na samochody osobowe – specjalizujemy się w tapicerowaniu wnętrz samochodów ciężarowych, busów i autobusów oraz pojazdów specjalistycznych. Montujemy kabiny sypialniane i wymieniamy wykładziny podłogowe, a w razie potrzeby zakładamy nowe kotarki i zasłonki. Wykorzystujemy wyłącznie tkaniny o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia i filcowanie, dzięki czemu odnowione przez nas wnętrza samochodów na długo zachowują nienaganny wygląd.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmowymi, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zleceniu. Nie czekaj – oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów i ciesz się pięknym oraz zadbanym wnętrzem!