Tapicer Rzeszów

Tapicer Rzeszów

Świadczymy usługi tapicerskie w Rzeszowie i zajmujemy się renowacją starych mebli. Jeśli szukasz tapicera w Rzeszowie, który odnowi twoje meble i wymieni obicia tapicerskie, to świetnie trafiłeś! Nasza specjalność to renowacja mebli tapicerowanych, takich jak sofy, fotele, krzesła, narożniki i wersalki. Każdy mebel dokładnie sprawdzamy i w razie konieczności dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw. Po renowacji mebel odzyskuje swój pierwotny wygląd i nowocześniejszy charakter.

Podczas renowacji starych mebli staramy się zachować ich unikatowy charakter. Usuwamy stare powłoki malarskie i szlifujemy powierzchnie mebla oraz wypełniamy wszystkie ubytki za pomocą specjalnych mas i klejów. Na koniec nakładamy nową warstwę lakieru, wosku lub oleju – zgodnie z życzeniem klienta możemy całkowicie zmienić kolor mebla lub wyeksponować naturalną fakturę drewna. Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie!

Obicia tapicerskie Rzeszów

Podarta i poprzecierana tapicerka twojego ulubionego fotela lub krzesła to nie powód, aby wyrzucać go na wysypisko! Zamiast kupować nowy mebel, skorzystaj z usług tapicera – w naszej pracowni dokonamy niezbędnych napraw oraz wymienimy podarte i szpecące siedzisko na nowe. Drobna zmiana w postaci nowej tapicerki może całkowicie odmienić wygląd starego i wysłużonego mebla. Zajmujemy się zarówno meblami zabytkowymi, jak i meblami z epoki PRL, które słyną z solidnego wykonania. Naprawiamy także meble współczesne, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Tapicerowanie starych mebli to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne – jest to nie tylko sposób na oszczędności, ale także ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko. Korzystamy z tkanin tapicerskich i artykułów do tapicerowania najwyżej jakości i jesteśmy pewni, że mebel po opuszczeniu naszej pracowni posłuży ci jeszcze przez wiele lat.

Tapicer samochodowy Rzeszów

Remontujemy, odnawiamy i reperujemy starą i zniszczoną tapicerkę samochodową. Dzięki naszej pracy wnętrze twojego samochodu może zmienić się nie do poznania. Tapicer samochodowy w Rzeszowie realizuje zlecenia z zakresu tapicerowania samochodów osobowych, ciężarowych oraz busów i autobusów.

Odpadająca podsufitka, zniszczone obicia na bokach czy też potarte fotele to częsty problem nie tylko w starych samochodach. Jeśli chcesz odnowić wnętrze swojego samochodu, to koniecznie skontaktuj się z nami! Świadczymy usługi tapicerskie w Rzeszowie oraz okolicznych miastach, a zatem jeśli szukasz sprawdzonego tapicera samochodowego w Tarnobrzegu, Sandomierzu, Janowie Lubelskim lub Stalowej Woli, to doskonale trafiłeś!

Tapicerowanie wnętrz samochodów Rzeszów

Do dyspozycji naszych klientów mamy obszerny wybór tkanin tapicerskich, a zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy zachować dotychczasowy wygląd wnętrza auta lub całkowicie je odmienić. W samochodach ciężarowych wykonujemy obicia kabin sypialnianych dla kierowców i montujemy zasłony oraz kotarki. Dzięki nowej tapicerce wnętrze kabiny staje się cichsze i bardziej komfortowe. Montujemy także nowe wykładziny podłogowe, a w busach i autobusach stosujemy tkaniny łatwe w utrzymaniu czystości. Pamiętaj – estetyczna tapicerka to wizytówka każdego pojazdu, a więc warto o nią zadbać!