Tapicer Janów Lubelski

Tapicer Janów Lubelski

Chcesz odnowić swoje stare meble? Tapicer w Janowie Lubelskim zajmuje się tapicerowaniem i renowacją starych mebli. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Zawsze staramy się wydobyć pierwotne piękno tkwiące w starych meblach i przywracamy ich dawną funkcjonalność. Zajmujemy się zarówno meblami zabytkowymi, jak i meblami z epoki PRL. Naprawiamy także tapicerkę w meblach współczesnych. Nasza oferta kierowana jest nie tylko do pasjonatów antyków, ale także osób, które nie chcą rozstawać się ze swoimi wysłużonymi meblami. Stare meble charakteryzują się niedoścignioną wręcz trwałością, a więc mają wielu zwolenników. Przywracamy świetność zniszczonym meblom i tworzymy designerskie sprzęty, idealne do nowoczesnych wnętrz!

Usługi tapicerskie Janów Lubelski

Zakres naszych usług wykracza poza standardowe usługi tapicerskie – naszą pasją jest renowacja mebli, a więc nie tylko wymienimy obicie w twoim fotelu, sofie, wersalce lub narożniku, ale także odnowimy jego konstrukcję! Każdy mebel dokładnie sprawdzamy i w razie konieczności dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw – wymieniamy wyeksploatowane okucia i elementy ruchome oraz uzupełniamy rysy, ubytki i pęknięcia. 

Korzystamy wyłącznie z materiałów tapicerskich i artykułów do tapicerowania najwyższej jakości. Do wyboru są tkaniny w różnych wzorach, kolorach i fakturach, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy sklep tapicerski w Stalowej Woli, a nasze usługi kierowane są do klientów z całego województwa lubelskiego i podkarpackiego. Jeśli zatem szukasz tapicera w Lublinie lub Rzeszowie oraz w okolicznych miastach, to idealnie trafiałeś!

Tapicer samochodowy Janów Lubelski

Podarte siedzenia w samochodzie i odpadająca podsufitka spędzają ci sen z powiek? Nie czekaj – umów się na wizytę u tapicera samochodowego w Janowie Lubelskim i sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić! Zajmujemy się tapicerowaniem wnętrz samochodów osobowych, ciężarowych, busów i autobusów oraz pojazdów specjalistycznych. Tapicerowanie to nasza pasja, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zadaniu.

Korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych tkanin tapicerskich o wysokiej odporności na przetarcia i rozdarcia, które przetrwają próbę czasu i intensywną eksploatację. Możemy całkowicie zmienić wnętrze twojego samochodu lub dopasować nowy materiał do dotychczasowego. Zajmujemy się także obijaniem kabin sypialnianych dla kierowców oraz odnawiamy busy i autobusy. Montujemy nowe wykładziny podłogowe i zasłonki oraz kotarki. W razie konieczności wymieniamy podsufitkę i boki, dzięki czemu wnętrze staje się estetyczne i bardziej komfortowe.

Tapicerowanie wnętrz samochodów Janów Lubelski

Nowa tapicerka poprawi wygląd twojego samochodu i sprawi, że codzienne podróże staną się przyjemniejsze. Na koncie mamy wiele zrealizowanych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Odnawiamy całe floty aut i tapicerujemy taksówki i limuzyny. Zajmujemy się także zabudowami specjalistycznymi i tapicerujemy auta po przeróbkach. Przygotujemy twój samochód na sprzedaż lub prowadzenie działalności związanej z przewozem osób.